“ZAJEDNO ZA PRAVEDNIJE DRUŠTVO”, 13.05.2023. VARAŽDIN

Vrijeme je za POMAK! Promicanje dobrog upravljanja i jačanje kapaciteta Udruge POMAK

Nemoj zatvarati oči na nepravdu, kriminal, kršenja zakona. O korupciji treba pričati i trebamo je ukazivati.

Udruga Pomak osnovana je u siječnju 2022. godine, a njeni članovi su pretežito prijavitelji nepravilnosti od kojih su mnogi dobili otkaze na svom radnom mjestu.

Zbog gorkog iskustva kojeg smo prošli osnovali smo udrugu kako bi pomogli svim budućim prijaviteljima nepravilnosti pružanjem podrške, pravnog savjetovanja i psihološke pomoći. Sve je to osnova za hrabrost koju prijavitelj nepravilnosti mora imati kako bi prijavio nepravilnosti u svom okruženju.

NAŠA VIZIJA: Promičemo i ostvarujemo zamisli dobrog upravljanja i rada u svim sektorima našeg društva.

NAŠA MISIJA: Okupljamo ljude koji će svojim djelovanjem i  energijom utjecati na promicanje dobrog upravljanja i rada u sredini u kojoj žive i rade.

PRIDRUŽI NAM SE!

Aktivnost o kojoj se izvještava povezana je s projektom financiranin iz Fonda.

Projekt je financijski podržan kroz Fond za aktivno građanstvo u Hrvatskoj.

#acfcroatia

#acfhrvatska