Dragi prijavitelji nepravilnosti !

Udruga Pomak vas obavještava da smo započeli sa pružanjem besplatnog pravnog savjetovanja 

u sklopu projekta “Pomaknimo Hrvatsku – stvorimo poticajno okruženje za zviždače!”

Besplatno pravno savjetovanje možete ostvariti prijavom putem Obrasca za nepravilnosti na slijedećem linku:

https://udrugapomak.hr/prijava-nepravilnosti/

Tu smo za vas, naše borce protiv korupcije!

„Financirano sredstvima Europske unije. Izneseni stavovi i mišljenja su stavovi i mišljenja autora i ne moraju se podudarati sa stavovima i mišljenjima Europske unije ili Europske izvršne agencije za obrazovanje i kulturu (EACEA). Ni Europska unija ni EACEA ne mogu se smatrati odgovornima za njih.“

„Projekt sufinancira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske.“

“Stajališta izražena u ovoj publikaciji/programu/izlošku/videu/audio materijalu isključiva su odgovornost Udruge za promicanje dobrog upravljanja i rada „POMAK“ i ne odražavaju nužno stajalište Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.“