Autorska prava na sadržaj

copywriting

Autorsko pravo

Svi objavljeni tekstovi, slike i video materijali vlasništvo su udruge Pomak, osim ako to uz sadržaj nije drugačije navedeno.

Sav sadržaj je objavljen pod CC licencom “sva prava pridržana” i svako umnožavanje ili uporaba informacija te podataka, osobito slika i tekstova, dijelova intervjua – tekstova ili video materijala ne iziskuje prethodno ishođenje suglasnosti ukoliko se navede: “Izvor Udruga Pomak“. Udruga Pomak svakome nudi jednostavan način i dopuštenje korištenja vlastitih objavljenih sadržaja. Svi ostali objavljeni sadržaji koji nisu vlasništvo udruge Pomak smiju se koristiti uz dozvolu autora članka/slike/videa.


Youtube kanal udruge pomak

Korištenje i ugradnja na web stranice medija objavljenih video materijala s YouTube kanala udruge Pomak ne iziskuje prethodno ishođenje suglasnosti.


Facebook udruge pomak

Korištenje i ugradnja na web stranice medija objavljenih materijala s Facebook stranice udruge Pomak ne iziskuje prethodno ishođenje suglasnosti.


Twitter udruge pomak

Korištenje i ugradnja na web stranice medija objavljenih materijala s Twiter stranice udruge Pomak ne iziskuje prethodno ishođenje suglasnosti.